Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Oficiální webové stránky MS FCI 2007

 

Obrazek

 

 ! Gratulujeme Martinu Pejšovi a družstvu ČR !

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Ivan Balabanov (USA) Quenny od Vitosha BOM 93 95 97 285 1
Martin Pejša (Česká republika) Lord z Lipin NO 99 90 96 285 2
Friedrich Steiner (Rakousko) Aladin Grafschaft Helfenstein BOM 97 92 93 282 3
Konstantinos Chasiotis (Řecko) Azra von der Adlerauge BOM 94 96 92 282 4
Dr. Massimo Floris (Itálie) E.T. der Sonne Enstgegen BOM 90 94 96 280 5
John Bajlum (Dánsko) Flindt´s Bondo NO 95 88 95 278 6
Patrycja Frolenko (Polsko) Eyk von Erikson AT 92 90 95 277 7
Alain Billet (Francie) Samourai BOM 97 85 95 277 8
Mia Skogster (Finsko) Mecberger Chrotoryiski BOM 90 96 91 277 9
Angelo Taddei (Itálie) Satoris Yaxi NO 95 96 84 275 10
Susanna Molsa (Finsko) Rani BOM 89 88 96 273 11
Milan Truksa (Česká republika) Rémus Chmelový kvítek NO 92 90 91 273 12
Bjarne Estrup (Dánsko) Bull vom Repelener-Meer BOM 93 83 96 272 13
James Lempner (USA) Mucke vom Haus Vortkamp BOM 96 89 87 272 14
Theo Sporrer (Německo) Butch von der boesen Nachtbarschaft BOM 88 85 98 271 15
Joachim Stahl (Německo) China vom Drachenherz BOM 97 91 83 271 16
Petra Sporrer (Německo) Emy von der Unbestechlichen BOM 96 94 81 271 17
Marc Heylen (Belgie) Negundor Cobe BOM 85 91 94 270 18
Miloš Bočkai (Slovensko) Kim di Dranel NO 100 88 82 270 19
Maurizio Bellato (Itálie) Olly vom Salztalblick NO 88 88 93 269 20
Britt Ellinsen (Norsko) Atom´e Av Oddvarg NO 91 89 89 269 21
Gabriela Schram (Rakousko) Kasper vom Wolfsgraben NO 95 88 86 269 22
Peter Sluiter (Holandsko) Ero vom Haus Mecki BOM 82 95 91 268 23
Takafumi Fujita (Japonsko) Ryuvelt of Kyuhoku NO 86 91 91 268 24
Viliam Koberčík (Slovensko) Blek Bandit Amarcord NO 94 83 90 267 25
Kim-André Sorland (Norsko) Blackneck´s Oscar BOM 92 94 81 267 26
Peter Scherk (Německo) Bendix vom Adlerauge BOM 71 97 98 266 27
Radim Prokšan (Česká republika) Airo Happy Arenda BOM 83 88 95 266 28
Carlos Lage Vilabrille (Španělsko) Artzandapeko Toro BOM 85 88 93 266 29
Soren Petersen (Dánsko) Chade´s Zuma NO 85 93 88 266 30
Chen Chun Chien (Taiwan) Carlo von der Bosen Bruderschaft NO 95 88 83 266 31
Rudolf Danek (Slovensko) Cato Katargo NO 96 88 82 266 32
Jordi Gonzales Bueno (Španělsko) Xaver v.d. Schiffslache NO 84 90 91 265 33
Jan Nachtegaal (Holandsko) Kay v.d. Mira Hoeve BOM 90 91 84 265 34
Igor Lengvarský (Slovensko) Rall Lasmon NO 96 88 81 265 35
Nicole Berger (Švýcarsko) Orkan zum Chasseralblick BOM 79 95 90 264 36
Arantxa Larranaga (Francie) Utah des Loups Mutins BOM 79 87 97 263 37
Ferenc Suszter (Maďarsko) Kovari-Zuzo Gral NO 86 93 84 263 38
Andrea Schreidegger (Švýcarsko) Ivresse du Colombophille BOM 89 81 92 262 39
Jan Karlsson (Švédsko) Arrak vom Scandinawian NO 80 89 92 261 40
Theo Dannacher (Švýcarsko) Hank von der Mohnwiese NO 89 83 87 259 41
Theo Berkers (Holandsko) Rival Crash les Betulacees BOM 86 88 85 259 42
Kevin Lanouette (USA) Gismo v.d. Mohnwiese NO 92 86 80 258 43
Milan Kuragic (Chorvatsko) Angel v. Allgauer Machler BOM 82 77 98 257 44
Gabor Szilasi (Maďarsko) Molinari Enzo NO 85 91 81 257 45
Martin Knudsen (Dánsko) Satoris Miro NO 89 97 71 257 46
Patrik Heinzke (Česká republika) Barnabash Black Chabet NO 98 87 70 255 47
Stevy De Groodt (Belgie) Bodo der Treuen Gesellen BOM 76 86 90 252 48
Dva Kroyer (USA) Rasta vom Germelhaus NO 85 89 78 252 49
Timea Krista (Maďarsko) Garde Royal Darius BOM 81 83 87 251 50
Alan Woods (Velká Británie) Denlee Anka NO 80 90 81 251 51
Claus Hansen (Dánsko) Charlie vom Repelener-Meer BOM 85 86 79 250 52
Seppo Hursti (Finsko) Harmaahursti Canteri BOM 80 88 81 249 53
Oleg Poberezhnyuk (Ukrajina) Vranjo von Karthago NO 88 84 77 249 54
Alexey Lisovets (Rusko) Ink Zoterhund NO 86 74 88 248 55
Michel Cassier (Francie) Roxy du Haut de l´Arize BOM 76 90 82 248 56
Victor Bilyk (Ukrajina) Gruff Connan Bohema NO 90 87 71 248 57
Robert Grgic (Chorvatsko) Aras BOM 73 86 88 247 58
Werner Haag (Švýcarsko) Apoll von der Abendweid BOM 74 86 86 246 59
Antonio del Beato (Itálie) Dolf von der Bossen Nachbarschaft BOM 63 87 95 245 60
Rob Scholten (Holandsko) King Bahba Marija´s Hoeve NO 73 89 83 245 61
Maho Yamaguchi (Japonsko) Huxley v. Erikson AT 70 84 90 244 62
Helena Salonen (Finsko) Mecberger Coralia BOM 75 95 74 244 63
Sergey Zhirkevich (Rusko) Brit Z l´Ubovho dvora NO 88 86 70 244 64
Augustin Moldovan (Rumunsko) Xena Senna di Silva BOM 64 91 88 243 65
Maria Jesus Heznandez-Falcon (Španělsko) Run de Norbel BOM 70 92 79 241 66
Dimitrios Sioutis (Řecko) Agon vom Rolben NO 81 78 81 240 67
Alexey Lebedev (Ukrajina) Adel NO 62 86 90 238 68
Iryna Poddubna (Ukrajina) Hera z Udolia Oravy NO 85 70 81 236 69
Vegard Sund (Norsko) Amichi van Huize Wellewy NO 75 75 83 233 70
Ivan Polesnik (Slovinsko) Buck vom Hirtengarten BOM 71 82 80 233 71
Hans Juergen Brings (Německo) Blade vom Drachenherz BOM 36 96 99 231 72
Freddy Vogt (Francie) Faust vom Haus Auslander NO 72 78 80 230 73
Patrice Soularue (Francie) Tanguy de Valsory NO 56 79 90 225 74
Vassilis Balakas (Řecko) Giak of Marathon Land NO 72 81 71 224 75
Gabor Serhokk (Maďarsko) Boby vom Serhokk NO 44 91 87 222 76
Stuart Nye (Velká Británie) Overglinns Ario NO 78 76 67 221 77
Angelo Arcifa (Itálie) Dony NO 29 96 94 219 78
Angel U. Preciado Lopet (Mexiko) Satoris Exxon NO 49 78 92 219 79
Jaromír Vácha (Česká republika) Ergo Hartis Bohemia NO 34 93 87 214 80
Renaat Brusseel (Belgie) Dax v.d. Duvetorre BOM 19 97 97 213 81
Ioannis Santorineos (Řecko) Gringo von der Geissenwald NO 45 86 78 209 82
Viktor Chernyavsky (Ukrajina) Lexa Policia-Slovakia NO 65 75 65 205 83
Joshua Bradley (Velká Británie) Hirro vom Weinbergblick NO 23 86 92 201 84
David Vila Gonzales (Španělsko) Bronco Bohemia Jites NO 29 80 92 201 85
Peter Maša (Chorvatsko) Ulix Mayki BOM 23 84 93 200 86
Jimmy Soderback (Švédsko) Blixtra vom Scandinawian NO 22 89 88 199 87
Mika Leskela (Finsko) Diwareus Chac NO 5 93 94 192 88
Thomas Nye (Velká Británie) Asko van het Berghuis NO 24 80 87 191 89
G. Verlinden (Belgie) Gucci von der Lausbuben BOM 2 92 95 189 90
Stephan Hautier (Belgie) Branko vom Burg Kurzwallen NO 7 88 94 189 91
Marcin Czlapa (Polsko) Unka z Tusynskiego Lasu NO 13 87 87 187 92
Everhard H. Ernsting (USA) Carag von Lowenfels BOM 0 89 92 181 93
Karl Heinz Eder (Rakousko) Kodex vom Wolfsgraben NO 0 90 90 180 94
Martin Kuchel (Rakousko) Hill Glockturm NO 2 90 85 177 95
Hannes Braunhofer (Rakousko) Yankee vom Haus Pixner NO 5 86 85 176 96
Martin Burkhardt (Švýcarsko) Wero vom Edenhof NO 1 91 84 176 97
Jerzy Klaczak (Polsko) Athena SK Sion BOM 2 85 85 172 98
Marcel Vodovnik (Slovinsko) Donna Smreska BOM 83 82 0 165 99
Imre Toth (Maďarsko) Garde Royal Diesel BOM 17 90 0 odst. 100
Raimon Gabarro Marin (Španělsko) Eiko de Malaespina NO 0 90 0 odst. 101
Ikuo Yamaguchi (Japonsko) Endy vom Geronimo NO 0 0 0 disk. 102
Galina Vorobyova (Rusko) Merlin Iz Doma Kamelota NO 0 0 0 disk. 103
Jozes Adamuščin (Slovensko) Ozzy Barnero NO 0 0 0 disk. 104
Damir Bernaca (Chorvatsko) Sumo Mayki BOM 0 0 0 disk. 105
Grahame Green (Velká Británie) Unit von Zoltanika BOM 0 0 0 disk. 106
Dariusz Kowalski (Polsko) Jasyr z Jastrebskiego Zagonu BOM 0 0 0 disk. 107
Ricardo Glez. Forastieri G. (Mexiko) Val de Elkarlan NO 0 0 0 disk. 108
 
 

Portrét